Потрібні люди з джойстиками, а не з автоматами: Бутусов розповів, як змінити ситуацію на фронті

Військовий оглядач Юрій Бутусов, який постійно буває на передовій, вважає, що на фронті потрібно збільшувати не кількість людей з автоматами, на що направлені мобілізаційні заходи зараз, а кількість людей з джойстиками, з екранами, які керують дронами та системами озброєння. Про це він сказав в етері Radio NV, передають Патріоти України.

Зміни в системі мобілізації, вважає журналіст, повинні бути орієнтовані на збільшення технологічної компоненти в українській армії.

За словами Бутусова, у війську потрібно змінювати організаційно-штатну структуру, оскільки вона не відповідає умовам ведення сучасних бойових дій, які побудовані на техніці, на застосуванні сучасних оптико-електронних систем розвідки, на масовому застосуванні дронів і на тому, що зараз бойові дії ведуться на достатньо обмеженій ділянці фронту.

«Потрібно зміни в організаційно-штатній структурі, які дозволять збільшити компонент технічний, технологічний в армії і зменшити таким чином навантаження на піхоту. У нас постійно витрата штурмовиків, постійно витрата піхотинців. А вона через що? Через те, що ми змушені воювати піхотою замість того, щоб збільшувати кількість технологій й воювати більше дронами, і нам треба перебудовуватись», — вважає Бутусов.

На думку військового оглядача, збільшення кількості людей з джойстиками приведе до того, що мобілізація буде проходити більш адекватно, втрати будуть зменшені, і таким чином буде впорядковане поповнення військ, ротація, відпочинок людей. «Це все потребує системних змін», — резюмував Юрій Бутусов.


У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...