Потрібні рішення командування приймає оперативно: Генерал Сирський відвідав позиції ЗСУ на Бахмутському напрямку

Днями Командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирський вкотре відвідав підрозділи, які тримають оборону на Бахмутському напрямку, повідомляють Сухопутні війська ЗС України.

Там нагадали, що саме Бахмутський напрямок є епіцентром бойових дій.

"Наразі цей напрямок є епіцентром бойових дій. Продовжуються постійні обстріли та атаки в режимі 24/7. Однак українські воїни мужньо і непохитно тримають оборону і не дають ворогові отримати стратегічну перевагу", – заявили у Сухопутних військах.

Втім, були не тільки суто робочі справи. Завжди важливо дякувати нашим бійцям за мужність та героїзм. Тож, генерал-полковник Сирський відзначив нагородами та цінними подарунками кращих військовослужбовців.

9 січня Сирський відвідав українських військових, які виконують бойові завдання у районі Бахмута та Соледара Донецької області.

У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

неділя, 5 лютий 2023, 9:40

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербув...

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали: