"Потрібно більше": Міністр спорту пояснив, чому Україна не підтримала заяву 35 країн про відсторонення РФ від змагань

Міністр спорту Вадим Гутцайт заявив, що Україна не підтримала заяву 35 країн про відсторонення росіян та білорусів від змагань, оскільки вона передбачає можливість їхніх виступів у нейтральному статусі, передають Патріоти України.

"Позиція України є, була і залишається незмінною: у спорті не має бути росіян і білорусів взагалі.Спільна заява міністрів спорту допускає участь спортсменів з РФ та Білорусі у нейтральному статусі. Україна виступає категорично проти дозволу цим спортсменам брати участь у міжнародних змаганнях у будь-якому статусі, включаючи нейтральний. Це наша ключова вимога, якою ми не готові і не будемо поступатися", - написав Гутцайт.

Він додав, що більшість положень заяви вже реалізована. Майже у всіх видах спорту росіян та білорусів не допускають до змагань, їх виключають з міжнародних федерацій, їм заборонено проводити міжнародні турніри. "Але Україна хоче більшого — повного санкційного бану. Приєднатися до спільної заяви в нинішній редакції означатиме для нас поступитися принципами та пом’якшити свої вимоги щодо відповідальності країни-терориста та її сателіта. Україна цього не робитиме", - запевнив Гутцайт.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...