Потрібно показати "жовту картку": Польський генерал заявив, що Угорщині не місце в НАТО через позицію Орбана

Якщо угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан шантажуватиме країни-члени НАТО, країну варто виключити з Альянсу. Таку заяву зробив польський експерт, колишній командувач Сухопутними військами Польщі Вальдемар Скшипчак в інтерв'ю "Укрінформу", передають Патріоти України.

Він висловив думку, що у влади Угорщини було достатньо часу, щоб вибрати на чиєму вона боці. Скшипчак підкреслив, що НАТО дало достатньо часу Угорщині, щоб вона "отямилась". "Якщо Угорщина на боці Путіна, то їй потрібно показати "жовту картку" і сказати: якщо ви не зміните позицію, то виходьте з НАТО", - підкреслив польський військовий.

Він заявив, що не може бути так, що Угорщина тероризує весь Альянс, потрібно перервати угорський шантаж в НАТО. "Якщо Орбан хоче шантажувати НАТО, то Угорщину треба виключити з Альянсу", - сказав Скшипчак.

Він додав, що НАТО є монолітною структурою, відкритою для тих, хто захищає демократію, свободу і мир, тому в ньому не місце країнам, які грають на дві сторони.

Польський військовий зазначив, що Угорщині потрібно чітко дати зрозуміти, що позиція Орбана шкодить єдності НАТО, тому країна буде або з Альянсом або проти. "У другому випадку така Угорщина не потрібна, вона є для Альянсу політичним і економічним тягарем. Для країн з такою позицією, як у Орбана, не може бути місця в НАТО", - вважає Скшипчак.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...