“Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: Експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ

Експерт з питань національної безпеки Іван Варченко підрахував кількість росіян, призваних до армії під час “часткової” та прихованої мобілізації, та спрогнозував невтішну для Кремля ситуацію з протестами у разі спроби поповнити армію новим “гарматним м’ясом”. Про це він говорив в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.

За його підрахунками, на початку повномасштабного вторгнення у лавах контингенту російських окупаційних військ перебувало 250-300 тисяч, ще 300 тисяч чи навіть більше поповнили лави окупантів під час “часткової” мобілізації, оголошеної торік Путіним, так звана прихована мобілізація дозволила набрати до армії ще 100-200 тисяч.

“Зараз, як бачимо, все більше і більше стає протестів, і це вони ще не почали мобілізацію, а мобілізацію треба починати, оскільки все менше і менше стає живої сили, яку можна задіяти на українському фронті. Це єдиний ресурс, який у Росії здається невичерпним, але він теж швидко вичерпується. Я думаю, що потуги зібрати кілька сотень тисяч смертників ще раз - вони загрожують дуже і дуже великими проблемами, які зараз будуть у Росії з протестами російського місцевого населення", - наголосив Іван Варченко.

Пішли шукати "кадри" по світу: Росія вербує на війну з Україною жителів Непалу, уряд Катманду висловив протест

вівторок, 5 грудень 2023, 9:58

Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян після того, як стало відомо, що шістьох солдатів, які служили в російській армії, було вбито, передають Патріоти України. Непальські со...

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...