Потуги винайти "Кримнаш-2": Ще одна "молода республіка" благає дозволу увійти до складу Росії

Перспектива чергових "нахлібників" збіднілу недонаддержаву не дуже радує. Однак у гострому протистоянні Кремля з громадянським суспільством задовольнити надцяте прохання грузинських сепаратистів може бути розцінене як "пігулка" для подовження режиму

Анатолій Бібілов

Невизнана Південна Осетія вчергове заговорила, що хоче стати частиною Російської Федерації. Про це заявив глава "республіки" Анатолій Бібілов, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА "Новости". "Президент", котрий і в туалет ходить ледве не з санкції Москви, як "голова вільної держави" заявив, що такі заходи потрібні, щоб осетинський народ не був розділений.

"Історично було б правильно, якби республіка Південна Осетія увійшла до складу Російської Федерації", –заявив російським пропагандистам Бібілов.

При цьому колабарант повідомив, що наступним кроком після приєднання до РФ має відбутися об'єднання Південної та Північної Осетії в один регіон. Бібілов впевнений, що "якщо народ розділений, то загального розвитку у цього народу не буде". Як приклад політик навів поділ Південної і Північної Кореї.

Нагадаємо, 8 серпня 2008 року російські війська вторглися в Грузію під приводом захисту сепаратистів Абхазії і Південної Осетії.

Іноземні політики та військові експерти: У РНБО розповіли, хто допомагав Кремлю поширювати наратив про "неминучу перемогу Росії"

неділя, 29 травень 2022, 13:27

Кремль продовжує просувати наратив про "неминучу перемогу Росії" та "необхідність Україні йти на поступки". Для цього він використовує лояльних західних експертів. Про це повідомляє пресслужба Центру протидії дезінформації РНБО. Там наголосили, що таки...