
Невизнана Південна Осетія вчергове заговорила, що хоче стати частиною Російської Федерації. Про це заявив глава "республіки" Анатолій Бібілов, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА "Новости". "Президент", котрий і в туалет ходить ледве не з санкції Москви, як "голова вільної держави" заявив, що такі заходи потрібні, щоб осетинський народ не був розділений.
"Історично було б правильно, якби республіка Південна Осетія увійшла до складу Російської Федерації", –заявив російським пропагандистам Бібілов.
При цьому колабарант повідомив, що наступним кроком після приєднання до РФ має відбутися об'єднання Південної та Північної Осетії в один регіон. Бібілов впевнений, що "якщо народ розділений, то загального розвитку у цього народу не буде". Як приклад політик навів поділ Південної і Північної Кореї.
Нагадаємо, 8 серпня 2008 року російські війська вторглися в Грузію під приводом захисту сепаратистів Абхазії і Південної Осетії.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...