
Невизнана Південна Осетія вчергове заговорила, що хоче стати частиною Російської Федерації. Про це заявив глава "республіки" Анатолій Бібілов, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА "Новости". "Президент", котрий і в туалет ходить ледве не з санкції Москви, як "голова вільної держави" заявив, що такі заходи потрібні, щоб осетинський народ не був розділений.
"Історично було б правильно, якби республіка Південна Осетія увійшла до складу Російської Федерації", –заявив російським пропагандистам Бібілов.
При цьому колабарант повідомив, що наступним кроком після приєднання до РФ має відбутися об'єднання Південної та Північної Осетії в один регіон. Бібілов впевнений, що "якщо народ розділений, то загального розвитку у цього народу не буде". Як приклад політик навів поділ Південної і Північної Кореї.
Нагадаємо, 8 серпня 2008 року російські війська вторглися в Грузію під приводом захисту сепаратистів Абхазії і Південної Осетії.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...