Потужні пожежі на Харківщині та Луганщині: Росіяни навмисне подпалили суху траву (відео)

За словами військових, про умисний підпал свідчить характер займання та те, як вогонь поширюється.

Більше тисячі гектарів землі горять на Луганщині. Пожежі спалахнули, бо окупанти навмисно підпалили суху траву. До такого висновку дійшли у штабі операції Об'єднаних сил, повідомляють Патріоти України.

За словами військових, про умисний підпал свідчить характер займання та те, як вогонь поширюється. Аби загасити пожежу на місце займання, кинули майже тисячу бійців та сотню одиниць спеціальної техніки.

"Зараз у регіоні просто вирує пожежа. Навіть у Сєвєродонецьку відчувається дим, який заполонив частину неба. Місцеві жителі думали, що хмари принесуть дощ, але запах диму вказував на те, що це було відлуння пожежі за 40 км. Серед місцевих жителів дехто вважає, що це був спеціальний підпал. Інші ж переконані, що пожежі спричинили погодні умови, адже пожежники ще учора попереджували про пожежну небезпеку. Запах диму досі відчувається, але вже не такий, як раніше", - сказав кореспондент Андрій Захарченко.

Зазначимо, що оцінити наслідки стихії на Харківщину прилетів очільник МВС Арсен Аваков. Він запевнив, що в області працює авіація, тому загрози іншим населеним пунктам немає. "На цей момент 22 домогосподарства тією чи іншою мірою постраждали від вогню. 33 людини зверталися за медичною допомогою", - сказав Аваков.

Допомогти усім, кого зачепила стихія, пообіцяла й міністр соціальної політики. "Ми будемо контролювати, щоб місцева влада надала допомогу кожній конкретній людині, яка постраждала від цього лиха. Тому ми зараз з Арсеном Борисовичем доповімо ситуацію президенту. Буде надана вся необхідна допомога", - зазначила Марина Лазебна.

Джерело: Апостроф

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...