
Окупаційна "влада" Криму оголосила про евакуацію із Сакського району Криму, де 9 серпня пролунали потужні вибухи, передають Патріоти України.
Раніше Міністерство оборони країни-агресорки заявляло, що на авіабазі нібито "здетонували авіаційні снаряди", що призвело до потужних вибухів. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.
Пропагандисти із посиланням на гауляйтерів Криму заявляють, що "влада" оголосила про евакуацію у Сакському районі Криму, де пролунали потужні вибухи на місцевій авіабазі російських окупантів.
"Громадян повідомляють про евакуацію у Сакському районі Криму, де стався інцидент на аеродромі", - пишуть пропагандисти. Також повідомляється, що станом на 17:00 уже було евакуйовано 30 людей.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: