Потужний сигнал двопартійної підтримки з боку Конгресу: В Україну прибули сенатори США (відео)

До України прибули сенатори Сполучених Штатів Америки. Групу очолив лідер республіканської меншості у верхній палаті Конгресу Мітчел Макконнел. В Офісі президента України показали відео з зустрічі сенаторів з Володимиром Зеленським, передають Патріоти України.

Глава Української держави назвав візит високих гостей "потужним сигналом двопартійної підтримки України з боку Америки. "Візит делегації Сенату США на чолі з лідером республіканської меншості у верхній палаті Конгресу Мітчеллом Макконнеллом – потужний сигнал двопартійної підтримки України з боку Конгресу Сполучених Штатів, а також американського народу", - зазначено у повідомленні, що з'явилося у Telegram-каналі Зеленського.

Глава держави подякував американським сенаторам за відданість боротьбі за демократичні цінності і свободу, у якій США разом з іншими партнерами стоїть пліч-о-пліч з українським народом.

"Дякую за ваше лідерство в допомозі у нашій боротьбі не лише за свою державу, а й за демократичні цінності та свободи. Ми дуже цінуємо це", - зазначив Зеленський.

Глава держави у розмові з високими гостями розповів про страшні злочини, які скоює Російська Федерація проти українського народу. "Росія здійснює геноцид проти українського народу. Скоює воєнні злочини, яких жахається весь світ, – тортури, масові розстріли, зґвалтування. Таких злочинів Європа не бачила з часів Другої світової війни", – сказав він.

Зупинити агресора, який загрожує не лише Україні, а й усьому світу, допомагають українцям США. Роль цієї держави у посиленні санкційного тиску на Росію складно переоцінити. Особливо важливим вважає Зеленський ухвалення Конгресом США заборони імпорту російської нафти та призупинення торговельних відносин з Росією та Білоруссю.

Також, за його словами, особливо важливим є посилення санкційного тиску на банківський сектор країни-агресора. "Розраховую на підтримку Сполученими Штатами подальшого посилення санкцій. Крім того, вважаємо, що Росія має бути офіційно визнана державою – спонсором тероризму", – акцентував Зеленський.

Також президент назвав визначною подією для нашої країни набрання чинності американським законом про ленд-ліз та захист демократії в Україні. Адже посилення оборонної та фінансової підтримки нашої держави є надзвичайно важливим під час протистояння збройній агресії Росії. Володимир Зеленський також висловив сподівання, що Сенат США оперативно затвердить пакет додаткового фінансування для підтримки українського народу, який уже був розглянутий у Палаті представників і збільшений з 33 млрд дол. до 39,6 млрд дол. США.

"Подумав що все, гайки машині. Ні. Вижила": Українські журналісти потрапили під обстріл на Донбасі (фото)

субота, 28 травень 2022, 12:59

Українські журналісти потрапили під артилерійський обстріл під час освітлення бойових дій на Донбасі. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Мар’ян Кушнір, передають Патріоти України. За його словами, під час артилерійського обстрілу з боку ЗС Р...

Спочатку пролунала серія вибухів: У Миколаєві розгорілася потужна пожежа (фото)

субота, 28 травень 2022, 12:44

У Миколаєві прогриміла серія вибухів, над містом видніється стовп диму та відчувається запах гару. Про це повідомляється в одному із місцевих Telegram-каналів, передають Патріоти України. Відомо, що вибухи було чути близько восьмої години ранку. Після ...