Потужний сигнал двопартійної підтримки з боку Конгресу: В Україну прибули сенатори США (відео)

До України прибули сенатори Сполучених Штатів Америки. Групу очолив лідер республіканської меншості у верхній палаті Конгресу Мітчел Макконнел. В Офісі президента України показали відео з зустрічі сенаторів з Володимиром Зеленським, передають Патріоти України.

Глава Української держави назвав візит високих гостей "потужним сигналом двопартійної підтримки України з боку Америки. "Візит делегації Сенату США на чолі з лідером республіканської меншості у верхній палаті Конгресу Мітчеллом Макконнеллом – потужний сигнал двопартійної підтримки України з боку Конгресу Сполучених Штатів, а також американського народу", - зазначено у повідомленні, що з'явилося у Telegram-каналі Зеленського.

Глава держави подякував американським сенаторам за відданість боротьбі за демократичні цінності і свободу, у якій США разом з іншими партнерами стоїть пліч-о-пліч з українським народом.

"Дякую за ваше лідерство в допомозі у нашій боротьбі не лише за свою державу, а й за демократичні цінності та свободи. Ми дуже цінуємо це", - зазначив Зеленський.

Глава держави у розмові з високими гостями розповів про страшні злочини, які скоює Російська Федерація проти українського народу. "Росія здійснює геноцид проти українського народу. Скоює воєнні злочини, яких жахається весь світ, – тортури, масові розстріли, зґвалтування. Таких злочинів Європа не бачила з часів Другої світової війни", – сказав він.

Зупинити агресора, який загрожує не лише Україні, а й усьому світу, допомагають українцям США. Роль цієї держави у посиленні санкційного тиску на Росію складно переоцінити. Особливо важливим вважає Зеленський ухвалення Конгресом США заборони імпорту російської нафти та призупинення торговельних відносин з Росією та Білоруссю.

Також, за його словами, особливо важливим є посилення санкційного тиску на банківський сектор країни-агресора. "Розраховую на підтримку Сполученими Штатами подальшого посилення санкцій. Крім того, вважаємо, що Росія має бути офіційно визнана державою – спонсором тероризму", – акцентував Зеленський.

Також президент назвав визначною подією для нашої країни набрання чинності американським законом про ленд-ліз та захист демократії в Україні. Адже посилення оборонної та фінансової підтримки нашої держави є надзвичайно важливим під час протистояння збройній агресії Росії. Володимир Зеленський також висловив сподівання, що Сенат США оперативно затвердить пакет додаткового фінансування для підтримки українського народу, який уже був розглянутий у Палаті представників і збільшений з 33 млрд дол. до 39,6 млрд дол. США.

"Хоча Росія претендує на спадок СРСР, насправді СРСР як держава і суб'єкт права припиняла існування": Україна офіційно заявила про нелегітимність перебування РФ в ООН

четвер, 1 грудень 2022, 17:45

Верховна Рада України ухвалила звернення до парламентів та урядів іноземних держав щодо визнання російського режиму терористичним та обґрунтувала нелегітимність перебування Російської Федерації в Організації Об'єднаних Націй, а також необхідність рефор...

Згадуючи ОПЗЖ: Верховна Рада достроково припинила повноваження народної депутатки Льовочкіної

четвер, 1 грудень 2022, 17:11

Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата Юлії Льовочкіної, обраної до ВР від забороненої партії "Опозиційна платформа – За життя". Про це народний депутат Ярослав Железняк повідомив у телеграм. . "Парламент достроково припин...