
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 26 вересня позбавила ліцензії телеканал "112 Україна" на цифрове мовлення. Під час сьогоднішнього засідання член Нацради Сергій Костинський сказав, що даний телеканал регулярно порушував умови ліцензії, за що його неодноразово попереджали, передають Патріоти України.
На засіданні комісія розглядала справу п'яти регіональних компаній, які ретранслювали ефір "112 Україна". Члени Нацради встановили, що даний телеканал виграв конкурси в багатьох областях, що призвело до того, що місцеві глядачі залишилися без регіональної журналістики.
Йдеться про ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ" і ТОВ "Партнер ТВ. У коментарі журналістам юрист Василь Сметана дав зрозуміти, що перераховані мовники покривають всю Україну. У самому телеканалі з рішенням не згодні і заявили про плани судитися. У свою чергу в Офісі президента України підкреслили, що стежать за ситуацією. Також тут пообіцяли незабаром обрати новий склад Нацради.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...