Потужний удар! Українські морпіхи "демілітаризували" черговий командно-спостережний пункт окупантів (відео)

Українські морпіхи виявили і знищили командно-спостережний пункт російських окупантів. Ворог зазнав втрат на Херсонщині, передають Патріоти України.

Момент ліквідації командно-спостережного пункту потрапив на відео. Його показали на сторінці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського у Facebook.

"Миколаївські морпіхи активно готуються брати участь у "херсонському референдумі"! Арта 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського вкотре денацифікувала командно-спостережний пункт окупантів", – зазначили морпіхи.

На відео захисники України показали, де саме окупанти розташували свій командно-спостережний пункт.По ньому вдарила українська артилерія, стерши на порох і сам пункт, і тих, хто на ньому перебував у момент удару.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...