
Українські морпіхи виявили і знищили командно-спостережний пункт російських окупантів. Ворог зазнав втрат на Херсонщині, передають Патріоти України.
Момент ліквідації командно-спостережного пункту потрапив на відео. Його показали на сторінці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського у Facebook.
"Миколаївські морпіхи активно готуються брати участь у "херсонському референдумі"! Арта 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського вкотре денацифікувала командно-спостережний пункт окупантів", – зазначили морпіхи.
На відео захисники України показали, де саме окупанти розташували свій командно-спостережний пункт.По ньому вдарила українська артилерія, стерши на порох і сам пункт, і тих, хто на ньому перебував у момент удару.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...