
Українські морпіхи виявили і знищили командно-спостережний пункт російських окупантів. Ворог зазнав втрат на Херсонщині, передають Патріоти України.
Момент ліквідації командно-спостережного пункту потрапив на відео. Його показали на сторінці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського у Facebook.
"Миколаївські морпіхи активно готуються брати участь у "херсонському референдумі"! Арта 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського вкотре денацифікувала командно-спостережний пункт окупантів", – зазначили морпіхи.
На відео захисники України показали, де саме окупанти розташували свій командно-спостережний пункт.По ньому вдарила українська артилерія, стерши на порох і сам пункт, і тих, хто на ньому перебував у момент удару.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...