
Українські війська знищили значний запас боєприпасів російських окупантів в Ізюмі. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.
Зазначається, що на Слобожанському напрямку окупанти намагаються стримувати наступ Сил оборони на північ від міста Харків та запобігти їхньому виходу на державний кордон України. Ворог веде підготовку до наступальних дій силами підрозділів, зосереджених в районі міста Ізюм.
"На Харківському напрямку основні зусилля противника зосереджуються на утриманні займаних позицій та недопущенні просування наших військ", - мовиться у дописі.
Ворог намагався вести бойові дії в напрямку населеного пункту Тернова, проте успіху не мав.
"В результаті вогневого ураження Силами оборони ворожих складів, що розміщувались в місті Ізюм, знищено значний запас боєприпасів", - розповіли у Генштабі.

Пізніше з'явилась уточнююча інформація, що в результаті прямого попадання в склад БК разом з боєприпасами при детонації знищено:
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...