
Українські війська знищили значний запас боєприпасів російських окупантів в Ізюмі. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.
Зазначається, що на Слобожанському напрямку окупанти намагаються стримувати наступ Сил оборони на північ від міста Харків та запобігти їхньому виходу на державний кордон України. Ворог веде підготовку до наступальних дій силами підрозділів, зосереджених в районі міста Ізюм.
"На Харківському напрямку основні зусилля противника зосереджуються на утриманні займаних позицій та недопущенні просування наших військ", - мовиться у дописі.
Ворог намагався вести бойові дії в напрямку населеного пункту Тернова, проте успіху не мав.
"В результаті вогневого ураження Силами оборони ворожих складів, що розміщувались в місті Ізюм, знищено значний запас боєприпасів", - розповіли у Генштабі.

Пізніше з'явилась уточнююча інформація, що в результаті прямого попадання в склад БК разом з боєприпасами при детонації знищено:
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...