"Поведінка Коломойського дуже ускладнює Зеленському його політичну кар'єру", - політолог

Світові дипломати вже неодноразово радили новообраному президенту тримати дистанцію між собою та олігархом.

Повернення Ігоря Коломойського в Україну є дуже доленосним для Володимира Зеленського незалежно від того, чи є між ними якісь відносини. Таку думку висловив політичний експерт Олег Рибачук, передають Патріоти України.

За його словами, світові дипломати неодноразово застерігали Зеленського від впливу Коломойського. "Я вже не вперше чую дипломатичні застороги від Держдепу США і Євросоюзу. Вони рекомендують дотримуватися Зеленському віддаленості і не допускати впливу Коломойського", – заявив експерт.

"У Коломойського репутація є неоднозначною. Він дуже ускладнює Зеленському його політичну кар'єру, зокрема, поведінка олігарха, бо він так званий "гравець", – наголосив Рибачук.

Він додав, що першим випробуванням для Зеленського буде призначення людей на кадрові посади. "Я вже говорив, що Коломойський для Зеленського як Путін для Трампа, тобто вони симпатизують один одному, дуже б хотіли мати контакти, але ці контакти є політично вбивчі. Перший тест – чи з'являться люди Коломойського серед перших кадрових призначень новообраного президента після інавгурації", – сказав гість студії.

Джерело: 24 канал

"Северный поток-2" и правки Германии: Почему Украине нужно быть готовой ко всему", - блогер

п’ятниця, 15 листопад 2019, 8:52

"В среду Бундестаг проголосовал за имплементацию Газовой директивы ЕС в немецкое законодательство. Таким образом, "Северный поток-2" тоже попадает под регулирование европейского законодательства. Основные требования газовой директивы: разделение продаж...

Таємні справи? Радника Зеленського помітили в компанії з американцем, пов'язаним з оточенням Путіна (фото)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 8:27

У середу, 13 листопада, в Києві в ресторані на вулиці Жилянській був помічений помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак в компанії з американським лобістом Браяном Ланза. Про це повідомляється на каналі УП. Off the record в Teleg...