"Поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата": Єрмак засудив кума

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак прокоментував конфлікт у Дніпрі за участю народного депутата Миколи Тищенка.

"Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депутата - абсолютно ганебна. Їй немає виправдань. Правоохоронним органам точно є на що реагувати", - написав Єрмак.

Керівник ОП також заявив, що давно знає Тищенка, але зараз стосунків не підтримує.

"Так, Тищенка я знаю давно. Дійсно - хрестив його сина. Але це було багато років тому. Я давно вже не сприймаю його вчинки і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних стосунків", - пояснив Єрмак.

Голова ОП також зазначив, що кожен має нести відповідольність за вчинки незалежно від посад

"Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата. Якщо хтось забув, що кожен повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ, раджу про це згадати", - наголосив глава ОП.

Конфлікт у Дніпрі за участі нардепа Тищенка

Нагадаємо, 20 червня на проспекті Яворницького у центрі Дніпра сталася сутичка між групою людей у формі та балаклавах та чоловіком у цивільному.

У соцмережах писали, що чоловік у цивільному - дніпрянин Дмитро (Син) Павлов, який воював у спецпідрозділі Kraken. Також у Telegram-каналах стверджували, що на нього напали охоронці народного депутата Миколи Тищенка.

Поліція відкрила два кримінальні провадження за статтею про умисне легке тілесне ушкодження та статтею про незаконне позбавлення волі або викрадення людини.

Тищенко заявив, що Павлов нібито ударив слідчого під час обшуків "шахрайських ботоферм.

Важливий сигнал: Держдеп США прокоментував візит Кулеби до Китаю

середа, 24 липень 2024, 8:32

Вашингтон дав знати Пекіну і всьому світу, що Київ діє узгоджено зі своїм найвпливовішим союзником, а не самостійно щось випрошує у сюзерена свого смертельного ворога і готовий на будь які поступки. Візит міністра зовнішніх справ України Дмитра Кулеби ...

Про "відпустку Верховної Ради": Є дві конкретні особи, кому українці мають "дякувати" за тривалі перерви під час війни

середа, 24 липень 2024, 8:04

«Слуги» бояться розголосу... Сьогодні відчув значення розхожої фрази про «іспанський сором» – коли сам нічого поганого не зробив, а за ситуацію і за інших соромно. Тому, дивлячись на зливу повідомлень у стрічці про «проклятих депутатів», вирішив усе ж...