
Викликані війною і санкціями проблеми у російській економіці призвели до того, що росіяни почали менше їсти навіть базові продукти тепер для більшості обмежена розкіш. Про це у неділю, 2 листопада, повідомив Центр протидії дезінформації (ЦПД), передають Патріоти України.
Зазначається, що вперше за багато років статистика зафіксувала в РФ падіння споживання продуктів у натуральному вимірі.
ЦПД повідомляє, що за останні два місяці росіяни з'їли на 9% менше гречки та м'яса, на 10% менше рису, випили на 8% менше молока тощо. При цьому грошові витрати росіян на продукти збільшилися через їхнє суттєве подорожчання.
"Поки російська пропаганда переконує громадян РФ, що їхні реальні доходи нібито зростають, а економіка, попри санкції, "в хорошому стані", в реальності звичайні росіяни змушені в прямому сенсі "затягувати паски", - йдеться у дописі.
У ЦПД наголосила, що єдина причина погіршення життя росіян – продовження війни проти України, яка потребує дедалі більше витрат, "які Кремль витягає з гаманців своїх підданих".
Раніше повідомлялося, що третина росіян заявила про нестачу грошей на їжу.
Більше половини росіян "дуже втомилися" від війни - опитування
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...