Повернення до жорсткого карантину сильно вдарить по економіці України, - Кабмін

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на даний момент необхідно налагодити узгоджену комунікацію з громадянами щодо правил карантину.

Чергове посилення карантину по всій Україні може привести до потрясіння економіки, тому влада розглядає інші шляхи запобіганню активного поширення коронавіруса в країні. Про це в п'ятницю, 19 червня, інформує Офіс Президента з посиланням на слова членів Кабінету Міністрів, передають Патріоти України.

"Урядові чиновники зазначили, що повернення до більш жорсткого карантину буде сильним ударом по економіці, і погодилися, що необхідна більш тісна координація в комунікаціях по заходам карантину з місцевою владою і населенням", - йдеться в повідомленні.
У свою чергу президент України Володимир Зеленський заявив, що на даний момент необхідно налагодити узгоджену комунікацію з громадянами щодо правил карантину. "Треба чітко комунікувати, що таке адаптивний карантин і як він впливає на роботу громадських закладів, транспорту. Щоб був чітко і детально розписаний план, як повинні працювати ресторани, пляжі, нічні клуби. Коли люди будуть це розуміти, то більше будуть дотримуватися адаптивного карантину", - вважає президент.

З архіву ПУ. "Квартал" Зеленського рулить: Сивохо звинуватив українську армію в мародерстві на Донбасі

неділя, 16 травень 2021, 9:00

Колишній радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо заявив, що українські воїни на Донбасі нібито причетні до мародерства покинутих переселенцями будинків. Про це одіозний висуванець Зеленського розповів в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, додавши, щ...