Повернення кораблів та їхній стан: Як все це вплине на суму, яку має відшкодувати РФ

Трибунал вимагав повернення кораблів та екіпажів.

Рішення міжнародного трибуналу не виконане, бо на кораблях немає обладнання, передають Патріоти України.

"Але при виникає питання, чому ми не перевірили кораблі перед тим? як забирати їх в росіян. Ми стверджуємо, що отримали кораблі розукомплектувані, а росіяни стверджують, що ми підписували акт прийому-передачі, в якому кораблі були укомплектовані по господарській частині. Відповідно наша сторона не вказала, що не підтверджують це, бо не могли оглянути їх під час передачі. Треба вияснити, чи дійсно наша сторона не могла оглянути кораблі. Це виклик, які наші ВМС могли передбачити та бути до нього готовим. Ми маємо ситуацію, в якій огляд відбувся вже в Очакові", - каже в коментарі колишній-представник президента України в Криму Борис Бабін.

Вияснятиме цей факт експертиза. Перевірятимуть, коли і як кораблі отримали ушкодження. Всі ці дії вплинуть на суму, яку має відшкодувати РФ", - додає він.

Трибунал вимагав повернення кораблів та екіпажів. "Розбиратися з РФ стосовно судової справи треба буде вже у ЄСПЛ. Можливо будуть індивідуальні скарги від моряків і їх захисту. Там будуть розглядати чи обмежені їх права. Арбітраж в Гаазі сприйме це як додатковий фактор", - каже він.

Наші екіпажі є підозрюваними в цивільній справі. "Це бачення нам вигідно у процесуальному вимірі. Ми в Гамбурзі та Гаазі доводимо, що Керченський інцидент є правоохоронною операцією. Це дає нам можливість вести цей процес, бо арбітраж не може розглядати військову операцію", - каже він.

Джерело: Gazeta.ua

"Очень сильно и громко": Жителів окупованого Донецька розбудили потужні обстріли

субота, 23 січень 2021, 13:36

Близько 08:00 23 січня жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомили про сильний обстріл в районі Старомихайлівки, передають Патріоти України. "7.55 Что-то жахнуло, предположительно в Старомихайловке». «Вышел послушал, дейст...

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...