
Кабінет міністрів України так і не дав відповідь на петицію щодо повернення в цифровий ефір українських телеканалів "Прямий", "5 канал" та "Еспресо, попри те, що вона набрала необхідну кількість голосів. Відповідна петиція розміщена на Урядовому порталі в розділі "Електронні петиції", передають Патріоти України.
Зазначимо, що петиція зібрала необхідну кількість голосів ще першого липня, але за майже два тижні Кабінет міністрів України не дав відповіді стосовно цього.
Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному сайті прем’єр-міністра України. Але станом на 15 липня жодного коментаря ще не було.
Нагадаємо, станом на 1 липня петицію підписали 25014 осіб з 25000 необхідних. Зазначимо, під час збору підписів, у соцмережах користувачі масово скаржилися на “технічні негаразди”, зокрема, на проблеми з реєстрацією, а також на те, що не надходить код підтвердження.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...