
Кабінет міністрів України так і не дав відповідь на петицію щодо повернення в цифровий ефір українських телеканалів "Прямий", "5 канал" та "Еспресо, попри те, що вона набрала необхідну кількість голосів. Відповідна петиція розміщена на Урядовому порталі в розділі "Електронні петиції", передають Патріоти України.
Зазначимо, що петиція зібрала необхідну кількість голосів ще першого липня, але за майже два тижні Кабінет міністрів України не дав відповіді стосовно цього.
Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному сайті прем’єр-міністра України. Але станом на 15 липня жодного коментаря ще не було.
Нагадаємо, станом на 1 липня петицію підписали 25014 осіб з 25000 необхідних. Зазначимо, під час збору підписів, у соцмережах користувачі масово скаржилися на “технічні негаразди”, зокрема, на проблеми з реєстрацією, а також на те, що не надходить код підтвердження.
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...