
Кабінет міністрів України так і не дав відповідь на петицію щодо повернення в цифровий ефір українських телеканалів "Прямий", "5 канал" та "Еспресо, попри те, що вона набрала необхідну кількість голосів. Відповідна петиція розміщена на Урядовому порталі в розділі "Електронні петиції", передають Патріоти України.
Зазначимо, що петиція зібрала необхідну кількість голосів ще першого липня, але за майже два тижні Кабінет міністрів України не дав відповіді стосовно цього.
Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному сайті прем’єр-міністра України. Але станом на 15 липня жодного коментаря ще не було.
Нагадаємо, станом на 1 липня петицію підписали 25014 осіб з 25000 необхідних. Зазначимо, під час збору підписів, у соцмережах користувачі масово скаржилися на “технічні негаразди”, зокрема, на проблеми з реєстрацією, а також на те, що не надходить код підтвердження.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...