Повернення в ефір "Прямого", "5 каналу" та "Еспресо": Відведений законом термін на відповідь сплив. У Зеленського проігнорували петицію

Нажаль, не зважаючи на потрясіння війною, слуги Зеленського продовжують демонструвати бажання грати не за правилами з суспільством.

Кабінет міністрів України так і не дав відповідь на петицію щодо повернення в цифровий ефір українських телеканалів "Прямий", "5 канал" та "Еспресо, попри те, що вона набрала необхідну кількість голосів. Відповідна петиція розміщена на Урядовому порталі в розділі "Електронні петиції", передають Патріоти України.

Зазначимо, що петиція зібрала необхідну кількість голосів ще першого липня, але за майже два тижні Кабінет міністрів України не дав відповіді стосовно цього.

Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному сайті прем’єр-міністра України. Але станом на 15 липня жодного коментаря ще не було.

Нагадаємо, станом на 1 липня петицію підписали 25014 осіб з 25000 необхідних. Зазначимо, під час збору підписів, у соцмережах користувачі масово скаржилися на “технічні негаразди”, зокрема, на проблеми з реєстрацією, а також на те, що не надходить код підтвердження.

"Що за приколи? Не брешіть!": Росіянка не повірила, що її чоловіка-окупанта ліквідували в Україні (аудіо)

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:29

"Алло, добрий день! Нехаєнко Євген Васильович ким вам доводиться?" – сказав у слухавку один із воїнів. "Що за приколи?" – відповіла жінка, не поспішаючи дізнатися, що трапилося із чоловіком. "Хто це?" – продовжила вона. "Збройні сили України. Це чолові...

Від публічного зґвалтування рятують тільки офіцерські погони: Як кадирівці "підвищують бойовий дух" в армії РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:15

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається не тільки панічний настрій через контрнаступ ЗСУ, але й неабияке пригнічення через вкрай жорсткі дії загороджувальних загонів. Складаються вони здебільшого з кадировців, ...