"Повернусь через секунду": Прем'єр Великобританії сховався в холодильнику від журналістів

Журналіст і знімальна група телевізійного ток-шоу Good Morning Britain влаштували «засідку» в місці, куди повинен був приїхати Борис Джонсон, але "жертва" втекла від "мисливців".

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон сховався замість відповіді на питання журналіста, зайшовши в холодильну камеру на молочному підприємстві. Про це повідомив таблоїд The Daily Mirror, передають Патріоти України.

Повідомляється, що журналіст і знімальна група телевізійного ток-шоу Good Morning Britain влаштувала «засідку» в місці, куди повинен був приїхати Джонсон, і кореспондент підійшов до політика, щоб запитати про те, чи збирається він прийти на їх передачу в якості гостя.
У відповідь на питання прем'єр-міністр зам'явся, відповів «повернуся до вас через секунду», розвернувся і в супроводі своїх помічників зайшов в холодильник. За всім цим в ефірі програми спостерігали її ведучі, сидячи в студії. Вони помітили, що, побачивши журналістів, один з супроводжуючих Джонсона нецензурно вилаявся - це було видно по руху губ.

Хіти тижня. "Ми змушені захищатися": Лукашенко заговорив про "гарячу війну", закриття кордонів з ЄС і Україною

неділя, 20 вересень 2020, 3:00

За словами Олександра Лукашенка, він змушений половину армії "поставити під рушницю". Олександр Лукашенко, який займає пост президента Білорусі з 1994 року, оголосив про закриття кордону з Україною. Лукашенко також звернувся до народів Литви, Польщі та...

Хіти тижня. "Чекаю на ваш дзвінок щовечора": Нардепка попалася в Раді за інтимною перепискою з незнайомкою (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:35

Телефон нардепа був відкритий на чаті з кимось, хто вельми недвозначно висловлював свою симпатію Ірині Констанкевич. Народний депутат Ірина Констанкевич з депутатської групи "За майбутнє" під час робочого дня у Верховній Раді в п'ятницю, 18 вересня, ве...