Повернуться рубльовими мільйонерами: Російські офіцери на передовій "замутили" непоганий бізнес на мобілізованих

Командири ЗС РФ, які перебувають в Україні, роблять бізнес на "спецоперації". Про це повідомляє СтратКом ЗСУ, передають Патріоти України.

Офіцери примудрилися непогано заробляти на мобілізованих. Вони беруть гроші, щоб ті не перебували на передовій. Схема досить проста: якщо військовослужбовець не хоче перебувати на першій лінії фронту, він має заплатити і його відвезуть у тил.

Найбільш поширений такий військовий бізнес на гарячих ділянках фронту, де підрозділиЗС РФ зазнають втрат і перебування в окопі може вартувати життя.

"Наприклад, у районі Бахмута за таку послугу російські офіцери просять 5 тис. рублів на добу. Сума досить не маленька, але вона розрахована на те, щоб усі одразу не втекли з передка до тилу. Таким чином російські командири хочуть отримати велику суму грошей, яку їм обіцяв шойгу та путін перед відправкою до України але в черговий раз обманув. У цій ситуації, як і в інших, інтереси пересічних військовослужбовців не враховуються", - повідомили у СтратКомі ЗСУ.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...