Повернути Зауралля в "родную гавань": Поки Росія слабшає, Китай гострить зуби на східні території РФ, - Forbes

Якщо найближчим часом Пекіну не вдасться силою приєднати Тайвань, товариш Сі може для підтримки свого авторитету переключити експансію на "друга" що слабне. Тим більше, що ледь не весь Сибір китайці також вважають несправедливо забраними у них теренами

Китай, скориставшись тим, що Росія слабшає через війну з Україною, може спробувати взяти під контроль східні території РФ. Про це пише журнал Forbes, аналізуючи ситуацію в Китайській народній республіці (КНР) після з'їзду Комуністичної партії Китаю.

«Зневага Китаю до РФ, що слабшає, ледве ховається і все наростає; азіатська РФ відкрита для захоплення, і ніхто не здійме великого шуму», – йдеться в повідомленні.

Forbes вважає такий розвиток подій вірогіднішим, ніж військову операцію проти Тайваню.

«Налаштовані на експансію китайські націоналісти здатні миттєво підірвати нинішнє зближення РФ і Китаю. Підстави конфлікту глибокі. Китай та РФ сварилися та боролися через свій спільний кордон протягом століть», – йдеться в статті.

Оскільки військова репутація Росії підірвана, а російська армія змушена випрошувати припаси в Ірану та різношерстої групи колишніх радянських республік, у звичайному російському арсеналі мало що залишилося для стримування китайської військової агресії, зазначає Forbes.

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

За наводкою партизан: базу бронетехніки РФ в окупованому Первомайську на Луганщині уразив HIMARS

четвер, 9 лютий 2023, 11:56

За попередньою інформацією, на території підприємства знаходилося більше тридцяти одиниць важкої бронетехніки і автотранспорту противника. За інформацією Генштабу ЗСУ, противник, намагаючись взяти під повний контроль Луганську область, продовжує зосере...