Повернувся з Польщі на війну та збив 50 цілей РФ - неймовірна історія українського зенітника

Український майор Ігор з 138-ї зенітної ракетної бригади за час війни збив 50 повітряних цілей, які ворог запускав по мирних містах. А всього на рахунку його підрозділу 200 збитих цілей, передають Патріоти України.

На цілодобовому чергуванні український захисник з 22 березня. На рахунку Ігоря безліч видів ворожих ракет і безпілотників, йдеться в матеріалі Повітряного командування Схід.

За його словами, на початку повномасштабної війни противник запускав ракети по прямій, зараз вони маневрують, намагаючись ухилитися від української ППО.

"У ракети змінюється і швидкість, і висота. Противник вчиться і використовує нові види озброєння і безпілотників, але ППО теж постійно вдосконалюється", – розповідає Ігор.

Український майор ППО повернувся з Польщі і став на захист Батьківщини

Майор ЗСУ Ігор родом з Полтавщини, він опинився у ЗСУ у 21 рік. При вступі до Харківського національного університету Повітряних сил юнака умовили попрямувати на факультет зенітних ракетних військ.

Після закінчення вузу він відправився служити в Дніпро - в 138-у зенітну ракетну бригаду. З 2014 по 2020 пройшов через багато посад: заступник командира дивізіону з озброєння – командир батареї, начальник відділення, начальник обслуги відділення. Але в 2020-му через родинні обставини чоловік повинен був покинути службу.

Півтора року Ігор був поза військовою справою за кордоном - він працював у Польщі, але швидко повернувся в Україну. Йому вдалося повернутися в рідну бригаду і встати на захист Батьківщини.

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...