Пов’язують з Фірташем: Зеленський призначив нового главу Чернівецької ОДА

Президент Володимир Зеленський призначив Сергія Осачука новим очільником Чернівецької обласної державної адміністрації. Сергій Осачук є почесним консулом Австрії у Чернівцях. Відповідний указ опублікований на сайті президента, передають Патріоти України.

25 листопада перший заступник Офісу Президента Сергій Трофімов представив нового голову у будівлі держадміністрації. Призначення Осачука у жовтні на виїзному засіданні погодив Кабмін

Попередній очільник області Олександр Фищук був звільнений за власним бажанням президентом Петром Порошенком ще у листопаді 2018. Протягом року обов’язки голови ОДА виконував перший заступник Михайло Павлюк.

Біографія Сергія Осачука

Сергієві Осачуку 47 років. Він народився у Чернівцях, 1994 року закінчив історичний факультет Чернівецького університету. Протягом 1995-1996 рр. стажувався в університетах Відня та Мюнхена.

Він отримав ступінь кандидата історичних наук, був старшим науковим співробітником Центру буковинознавства при Чернівецькому університеті, науковим менеджером та перекладачем.

У 2010 році Сергій Осачук балотувався до Чернівецької міської ради від Української партії "Єдність", але не був обраним.

З червня 2012 року Сергій Осачук працював радником міського голови з питань культурної політики та міжнародних відносин на громадських засадах. Його призначили тоді, коли після відсторонення Миколи Федорука, обов’язки мера виконував Віталій Михайлішин. Надалі він був радником чинного голови міста Олексія Каспрука.

2014 році Сергія Осачука призначили почесним консулом Австрії в Чернівцях. Сергій Осачук є укладачем першого чернівецького фотоальбому "Чернівці. Ювілейний фотоальбом”, автором перекладу книги Арнольда Шварца "Ревю одного журналіста", співавтором книги "Чернівці. Антикварні нариси". Член ініціативної групи Міжнародного поетичного фестивалю "Meridian Czernowitz".

За даними порталу YouСontrol, Сергій Осачук є керівником двох установ: Чернівецької міської громадської організації "Рідне місто" та установи "Агенція регіонального розвитку чернівецької області". Партію "Рідне місто" пов’язують із олігархом Дмитром Фірташем.

Декларація

За декларацією за 2018 рік Сергій Осачук заробив 89 тисяч 500 гривень від заняття підприємницькою діяльністю. У спільній власності із дружиною у нього квартира площею 66 квадратних метрів у Чернівцях. Дружина володіє квартирою площею 111.5 квадратних метрів. У декларації не вказано зареєстрованих на Осачука чи його дружину автомобілів.

Тим часом готівкою він зберігає 72 тисячі доларів, 1 мільйон 200 тисяч гривень. Ще 20 тисяч євро має на рахунку в Ощадбанку. Сергієві Осачуку належать дві земельні ділянки у Чернівцях площею 932 і 535 квадратних метрів.

Він є бенефіціарним власником цілої низки громадських організацій: "Карпатсько-Дунайське партнерство", "Літературний Целанівський центр", "Об'єднання випускників та друзів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича", "Буковинський Медіа-центр", "Рідне місто".

"Два фашизоидных диктатора - Лукашеску и Пол Пут - нашли друг друга. Кровавый диктатор должен быть помещен в клетку за семью замками: он просто опасен для людей в прямом смысле слова", - Рабинович

середа, 28 жовтень 2020, 9:29

"То, что вытворяет Лукашеску, вообще не поддается какому-либо человеческому описанию. Кровавый диктатор должен быть помещен в клетку за семью замками: он просто опасен для людей в прямом смысле слова", - пише у своєму блозі Слава Рабинович, передають П...

Хіти тижня. "Удар на Лачин с юга - очень красивый ход по перевороту фронта для обороняющих Шушу и Ханкенди армянских сил", - Олексій Арестович

середа, 28 жовтень 2020, 9:00

Азербайджанці можуть по праву пишатися оперативним мисленням свого Генштабу, який демонструє просто блискучі за своєю красою задуми і їх реалізацію. "По направлению к Лачину намечается лихая драка. Исходная обстановка такова. На южном направлении азерб...