Повільне удушення: Експерт розкрив тактику Заходу, який тягне з допомогою Україні, і назвав головну причину зволікань

На Заході існує кілька позицій щодо надання Україні озброєнь для захисту від РФ, заявив політичний аналітик Олександр Кочетков, передають Патріоти України.

"Першої дотримується Великобританія. Ця позиція полягає в тому, що потрібно якомога швидше надати Україні зброю, причому більш сучасну, в тому числі наступальну, щоб завдати Росії швидкий розгром. Цей розгром і вигнання РФ з українських територій, на думку британців, стане основою для конструктивних мирних переговорів. Тому вони і готові поставляти нам танки Challenger - одні з найкращих і найдорожчих танків у світі", - підкреслив він в ході чату в Главреде.

Протилежний підхід сповідує Німеччина. Німці не сумніваються, що Росія - агресор, але вважають, що її потрібно задушити поступово, каже експерт.

"Вони вважають, що від стрімкого розгрому Росія швидко оговтається і почне готуватися до реваншу. Німці судять по собі: в Першу світову війну Німеччина зазнала швидкий розгром і зазнала больовий шок, потім підготувалася до реваншу і почала Другу світову війну. Тому німці наполягають, що потрібно діяти повільно щодо Росії, щоб почалися процеси економічного розвалу, дестабілізації влади, щоб кожен росіянин відчув проблеми – не тільки у вигляді чорних мішків з фронту, але і у вигляді відсутності продуктів і товарів", — упевнений він.

Кочетков додав, що позиція США - рівно посередині: "Іноді вони підтримують британців, іноді німців. Але, в принципі, навіть те, що одні лише Штати готові зараз нам поставити, стане серйозною основою для можливого весняного наступу України".

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...