
Дружина п'ятого президента України Марина Порошенко зворушливо подякувала тисячам людей, які зібрались під будівлею Печерського районного суду Києва на підтримку її чоловіка, лідера "Європейської Солідарності" Петра Порошенка, зазначають Патріоти України.
"Я щиро дякую, щиро дякую кожному з вас за цю підтримку. За те, що сьогодні ми тут зібралися всі разом, як колись на акції "Дякую". І за цей час це стало це стало справжньою українською традицією – дякувати один одному за добір справи. І, повірте, Петру Олексійовичу (Порошенко – ред.), мені, усій нашій родині – це надзвичайно цінно. Особливо сьогодні, коли ми втратили дорогу людину – батька, вчителя і справжнього друга (батька Петра Порошенка Олексія Порошенка – ред.)", - заявила вона.
"Дякую..!" – щиро додала Марина Порошенко, коли змогла опанувати свої емоції.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...