"​Повірте, Петру Олексійовичу, мені, усій нашій родині - це надзвичайно цінно​": Марина Порошенко емоційно подякувала українцям, котрі прийшли під суд над п'ятим президентом (відео)

Дружина п'ятого президента України Марина Порошенко зворушливо подякувала тисячам людей, які зібрались під будівлею Печерського районного суду Києва на підтримку її чоловіка, лідера "Європейської Солідарності" Петра Порошенка, зазначають Патріоти України.

"Я щиро дякую, щиро дякую кожному з вас за цю підтримку. За те, що сьогодні ми тут зібралися всі разом, як колись на акції "Дякую". І за цей час це стало це стало справжньою українською традицією – дякувати один одному за добір справи. І, повірте, Петру Олексійовичу (Порошенко – ред.), мені, усій нашій родині – це надзвичайно цінно. Особливо сьогодні, коли ми втратили дорогу людину – батька, вчителя і справжнього друга (батька Петра Порошенка Олексія Порошенка – ред.)", - заявила вона.

"Дякую..!" – щиро додала Марина Порошенко, коли змогла опанувати свої емоції.

"Якщо людина погрожує всьому світу, то західні спецслужби вже давно мали б її ліквідувати", - політолог

субота, 13 серпень 2022, 20:28

Росіяни заявили, що замінували Запорізьку АЕС в Енергодарі. Вони погрожують підірвати ядерний об'єкт, коли Збройні Сили підуть у контрнаступ. За такий шантаж західні спецслужби вже б мали ліквідувати володимира путіна. Про це розповів політолог Микола ...

Залужний розповів, скільки відсотків російської армії в України вже розгромлено

субота, 13 серпень 2022, 20:14

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сказав, що п'ята частина армії РФ, яка залучена до війни з Україною, розгромлена. Про це він розповів під час телефонної розмови з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі, переда...