Повірить тільки божевільний: У Росії придумали нову безглузду причину не видавати полонених

У Росії придумали новий спосіб затягування процедур обміну полоненими. Тепер росіяни стверджують, нібито родичі полонених українців просять не повертати їх назад в Україну. Про це розповів Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передають Патріоти України.

За його словами, саме таку причину затягування чергового обміну йому озвучила уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова.

"Так от, маю що відповісти пані Москальковій. В Україні уже було кілька випадків, коли мобілізовані солдати армії РФ, захоплені в полон українською армією, відмовлялися від обміну та виявляли бажання залишитися на підконтрольній Україні території", – заявив Лубінець.

У цьому контексті український омбудсмен згадав також російських солдатів Олександра Фоменка та Руслана Вяльшина, яким вдалося вже двічі побувати в українському полоні.

Є просування: Генерал Тарнавський повідомив позитивні новини з Таврійського напрямку

середа, 4 жовтень 2023, 0:55

Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Тав...

Таке сталось вперше в історії: Палата представників Конгресу США достроково звільнила спікера Маккарті

середа, 4 жовтень 2023, 0:15

У вівторок, 3 жовтня, спікера Палати представників (нижня палата Конгресу США) Кевіна Маккарті достроково звільнили з посади. Це перший такий випадок в історії Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. "Жоден спікер Палати п...