Повірить тільки божевільний: У Росії придумали нову безглузду причину не видавати полонених

У Росії придумали новий спосіб затягування процедур обміну полоненими. Тепер росіяни стверджують, нібито родичі полонених українців просять не повертати їх назад в Україну. Про це розповів Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передають Патріоти України.

За його словами, саме таку причину затягування чергового обміну йому озвучила уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова.

"Так от, маю що відповісти пані Москальковій. В Україні уже було кілька випадків, коли мобілізовані солдати армії РФ, захоплені в полон українською армією, відмовлялися від обміну та виявляли бажання залишитися на підконтрольній Україні території", – заявив Лубінець.

У цьому контексті український омбудсмен згадав також російських солдатів Олександра Фоменка та Руслана Вяльшина, яким вдалося вже двічі побувати в українському полоні.

Українці можуть отримати від міжнародних організацій до 7 тис. грн допомоги: Хто претендує та як оформити

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:56

Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн. Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українс...

У кума Путіна нові проблеми: Суд арештував "приховані" активи дружини Медведчука на колосальну суму

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:47

Суд арештував "приховані" активи дружини колишнього нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко на понад 440 мільйонів гривень, передають Патріоти України. "За матеріалами Служби безпеки суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у ф...