
Він зауважив, що українська сторона домовлялась про доступ медиків до громадян, яких утримують в ізоляційних таборах.
Зеленський наголосив, що Україна була готова надати все необхідне. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на інтерв'ю очільника держави телеканалу "Дом"
"З Червоним Хрестом в мене була домовленість з президентом Росії, що буде доступ Червоного Хреста на тимчасово окуповані території. Будуть вивчати всі проблеми. Нам нічого не треба, ми все передамо. Але можна до наших людей піти, що за ґратами перебувають в ізоляційних таборах", – розповідає президент.
Він додав, що туди мали увійти співробітники Червоного Хреста, а не українські медики чи військові.
"Нам все це підтвердили, що буде можливість. Доступу Червоного Хреста з моменту домовленостей не було жодного разу", – обурився Зеленський.
Йдеться, зокрема, про домовленості, яких дійшли під час зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі у 2019 році.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...