Повістку вже надіслали: Богдана викликають на допит в ДБР після гучного інтерв'ю

Колишнього главу Офісу президента України Андрія Богдана викликають на допит в ДБР. Причиною тому є його інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, передають Патріоти України.

У ДБР відзначають, що Богдан в інтерв'ю озвучив інформацію про можливу наявність домовленостей з російськими чиновниками з питань статусу Криму, авіасполучення з Росією, обміну полоненими і інших питань, які порушують закони України.

"Слідчі Державного бюро розслідувань запрошують Андрія Богдана для проведення слідчих дій та перевірки озвучених ним фактів в якості свідка", - йдеться в повідомленні. Також у відомстві додали, що Богдану направили повістку за адресою його реєстрації.

Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...