Повна картина у двох фото: Як зараз змушені жити маріупольці

фото t.me/andriyshTimeРадник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповів, як зараз живе зруйноване російськими окупантами місто. У своєму Telegram-каналі він опублікував відповідні фотографії, передають Патріоти України.

За його словами, на вулицях міста Марії лежать гори сміття, яке мають прибирати та вантажити в автівки самі мешканці міста. "Вантажівок навіть МНС Росії - обмаль. Тому вже три місяці сміття на вулицях перетворюється на суцільну гниль та сморід. Розтікаючись по вулицях і закупорюючи намертво зливи", - написав Андрющенко.

Навіть невеликий дощ перетворює Маріуполь на річку, яка розносить заразу навколо, каже він. Також він показав чергу за гуманітарною допомогою, у якій вимушені стояти люди. Поряд з нею знаходиться відкритий колодязь, з якого люди набирають воду "після експериментів окупантів з водопостачанням".

"В колодязь постійно потрапляє сміття з подібних на першому фото гірок. Люди змушені пити таку воду - іншої немає. І все це на фоні тепла, сонця і зеленого міста. Повна картина Маріуполя у двох фото", - відзначив радник міського голови.

фото t.me/andriyshTime