Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповів, як зараз живе зруйноване російськими окупантами місто. У своєму Telegram-каналі він опублікував відповідні фотографії, передають Патріоти України.
За його словами, на вулицях міста Марії лежать гори сміття, яке мають прибирати та вантажити в автівки самі мешканці міста. "Вантажівок навіть МНС Росії - обмаль. Тому вже три місяці сміття на вулицях перетворюється на суцільну гниль та сморід. Розтікаючись по вулицях і закупорюючи намертво зливи", - написав Андрющенко.
Навіть невеликий дощ перетворює Маріуполь на річку, яка розносить заразу навколо, каже він. Також він показав чергу за гуманітарною допомогою, у якій вимушені стояти люди. Поряд з нею знаходиться відкритий колодязь, з якого люди набирають воду "після експериментів окупантів з водопостачанням".
"В колодязь постійно потрапляє сміття з подібних на першому фото гірок. Люди змушені пити таку воду - іншої немає. І все це на фоні тепла, сонця і зеленого міста. Повна картина Маріуполя у двох фото", - відзначив радник міського голови.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...