
На одному з гарячих напрямків фронту оператори ударних БПЛА прикордонного підрозділу "Фенікс" знищили РСЗВ БМ-21 Град, яка з повним боєкомплектом рухалась на вогневу позицію. Про це повідомило командування Сил безпілотних систем, передають Патріоти України.
"Для подібної техніки противник застосовує тактику вогневого нальоту з негайною зміною позиції - щоб уникнути вогню у відповідь. Але переграти операторів Феніксу окупанти не змогли - об’єктивний контроль підтвердив повне знищення установки разом із екіпажем", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що ще однією успішно знищеною ціллю стала САУ 2С1 Гвоздика, яку росіяни під прикриттям сутінків намагалися перекинути на сусідню ділянку фронту. Крім того, бійці підрозділу завдали серйозних ушкоджень трьом ворожим танкам, БМП-2 та бойовій броньованій машині, позбавивши окупантів засобів для наступальних дій.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...