Повної ратифікації делегації РФ в ПАРЄ сьогодні не буде, одне питання підвисло над росіянами дамокловим мечем, - нардеп Ар'єв

Регламентний комітет ПАРЄ скерував до Венеціанської комісії для вивчення питання про повноваження депутатів, обраних у російський парламент за партійними списками за допомогою голосів мешканців окупованого Криму.

Регламентний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи надіслав питання про статус депутатів російського парламенту Венеціанській комісії. Про це написав у Facebook делегат від України Володимир Ар'єв, чию апеляцію розглядав комітет, передають Патріоти України.

"Трохи попсували свято росіянам. Регламентний комітет ПАРЄ визнав, що заперечення повноважень російської делегації із процедурних причин залишається в силі, і одноголосно надіслав до Венеціанської комісії на вивчення питання: чи є депутатами ті, хто обрані в російський парламент за допомогою голосів Криму в одномандатному окрузі РФ (за партійними списками)? Тобто повної ратифікації російської делегації сьогодні не буде, одне питання підвисло над росіянами дамокловим мечем", – повідомив Ар'єв.

За його словами, російські делегати обіцяли не брати участі в роботі органів ПАРЄ до остаточного підтвердження повноважень. "Отже, перевіримо їх на дотримання слова", – додав український парламентарій.

За фальсифікацію ліків - довічне: Рада прийняла важливий закон

вівторок, 12 листопад 2019, 17:45

Верховна Рада проголосувала у другому читанні за зміни до Кримінального кодексу щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або їхній обіг. "За" у вівторок проголосували 363 народних депутати, передають Патріоти України. Пропонують позбав...

Хіти тижня. "Почуйте мене. Він працює тільки 10 хвилин": У Харкові люди перекрили шляж кортежу Зеленського через скандальне будівництво (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 17:30

У середу, 6 листопада, в Харкові містяни перекрили виїзд кортежу президента Володимира Зеленського. У результаті голова держави вийшов, щоб поспілкуватися з харків'янами. Люди просили не зносити ринок "Барабашово", через який мають намір провести нову ...