"Повний розгром Росії ніколи не був і не буде позицією Франції": Макрон завів стару "шарманку" про переговори

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що хоче перемоги України у війні, розвʼязаній Російською Федерацією, але не повного розгрому країни-агресорки. В інтерв'ю виданню Le Figaro та ще двом французьким ЗМІ після Мюнхенської безпекової конференції, яке відбулося на борту літака, Макрон висловив думку, що війну не буде завершено військовим шляхом, передають Патріоти України.

"Я хочу, щоб Росія зазнала поразки в Україні, і я хочу, щоб Україна змогла відстояти свою позицію, але я переконаний, що врешті-решт це не завершиться військовим шляхом. Я не вважаю, як дехто, що Росію слід повністю розгромити, напасти на її території. Вони хочуть перш за все розчавити Росію. Такої позиції Франція ніколи не займала і не буде", – сказав президент Франції.

Він зазначив, що деякі, особливо у Східній Європі, займають більш жорстку позицію та критикували його за думку про те, що Росію не слід "принижувати". "Сьогодні Україні потрібно очолити військовий наступ, який розірве російський фронт, щоб спровокувати повернення до переговорів", – додав Макрон.

При цьому, за його словами, "жодна сторона не може повністю виграти" у цій війні – ні Україна, ні Росія.

Спецпідрозділ ГРУ РФ вербує диверсантів в Європі через Telegram і TikTok: Що відомо про схему

четвер, 25 липень 2024, 22:30

Спецпідрозділ Головного управління Генштабу ЗС РФ організовує диверсії в Європі, вербуючи виконавців через Telegram і TikTok, пише розслідувальний центр "Досьє", який отримав доступ до документів, передають Патріоти України. Команда агентів Головного у...

"Бачимо зусилля": Ворог розглядає Запорізький напрямок як "перспективний", має дедлайни, - Братчук

четвер, 25 липень 2024, 22:15

Російське військове керівництво поставило своєму окупаційному контингенту в Україні завдання щодо просування у Запорізькій області на кількох напрямках. Також Кремль вважає цей відрізок фронту "перспективним". Про це заявив представник Української добр...