
Найманець приватної військової компанії "Вагнер" Андрій Сорокін, який потрапив у полон, заявив, що встиг повоювати проти України лише півтора дні. За словами 20-річного терориста з Астрахані, він нібито хотів втекти з поля бою, передають Патріоти України.
Втім, з цим йому допомогли товариші по службі – його вигнали з окопів свої. Про це повідомляє бойова група К-2 54 ОМБр у YouTube. Окупант зізнався, що нібито хотів здатися в полон ЗСУ, але не знав, як це зробити. Під час артилерійського обстрілу загарбники намагалися сховатися в окопі, але для 20-річного терориста з Астрахані там не знайшлося місця і товариші по службі його вигнали.
"Я сидів у окопі, вони кажуть: виходь, тут місця немає. Я пішов в інший окоп. Тут уже "пташка" (безпілотник, – ред.) літала ваша. І так з окопу в окоп бігав, арта літала. Вже коли зрозімів, що заїб***ть, була думка здатися, але я не знав, куди здаватися... Коли снаряд прилетів, я став і дивився на ваш дрон. Я не очікував, що так з окопа викидатимуть. Кажуть: місця немає, йти в інший окоп, і так я пробігся по всім окопам", – видав полонений окупант.
Загарбник сказав, що його завербували з в'язниці і обіцяли ануляцію терміну, що залишився. Також він видав, що вербувальники обіцяли зарплату щонайменше 300 тисяч рублів на місяць.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...