
Російські окупанти завдали повторного ракетного удару по мосту через Дністровський лиман на Одещині. За попередніми даними, постраждалих немає. Обстріл інфраструктурного об'єкту стався близько 6:45 ранку. Про це повідомив голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін у Telegram, передають Патріоти України.
"Сьогодні о 6:45 повторний ракетний обстріл того ж таки мосту через Дністровський лиман на Одещині. Постраждалих залізничників немає. Ступінь ураженості інфраструктури зможемо визначити після закінчення повітряної тривоги", – повідомив Камишін.
Пізніше "Суспільне" з посиланням на директора правління "Укрзалізниці" Олександра Камишіна та прессекретаря Одеської ОВА Сергія Братчука повідомило, що внаслідок ракетного удару міст повністю зруйновано. За словами Братчука, міст через Дністровський лиман має значення для того, щоб не переривався логістичний зв'язок між південними районами Одеської області та основною частиною регіону.
Нагадаємо, 26 квітня російські окупанти завдали ракетного удару по Одеській області. Внаслідок атаки агресора було пошкоджено міст через Дністровський лиман. Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко повідомив, що одна ракета потрапила до місту через Дністровський лиман, друга впала неподалік, а третя – у воду.
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...