Повторити шлях Мексики: Україна може виграти через протистояння Європи і Китаю, - Іноземцев

Україна може "відтягнути" на себе частину європейських виробництв, які країни ЄС найближчим часом можуть почати виводити з Китаю. Таким чином країна стане другою Мексикою, куди США стали переміщувати фабрики після економічного конфлікту з Піднебесною. Про це в інтерв'ю "Гордону" заявив старший науковий співробітник Центру стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні Владислав Іноземцев, передають Патріоти України.

За його словами, США вкрай стурбовані тим, що дуже багато виробничих ланцюжків зациклені на Китай. В Америці намітився тренд – заокеанський бізнес виводять в Мексику. За півтора-два роки ця країна стане найбільшим постачальником товарів до Сполучених Штатів. Не менша залежність від Китаю є і у європейських компаній. Там існують заводи європейських автоконцернів, великий складальний майданчик компанії Airbus.

"Я думаю, що нинішні тренди змінять і цю ситуацію. Європейці змушені будуть думати про деякі інші локації для своїх виробництв, і в цій ситуації Україна могла б бути з її індустріальним потенціалом, з її кваліфікованою робочою силою. І робоча сила, і близькість до Європи, і Угода про асоціацію, і індустріальний потенціал – це все може зіграти на те, щоб Україна відтягнула на себе частину тих виробництв, які можуть виводитися з Китаю", – сказав Іноземцев. "Україна повинна стати європейською Мексикою. У тому плані, що вона повинна стати величезним індустріальним придатком Європи на сході і, таким чином, прискорити свій економічний розвиток", – підсумував експерт.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...