Повторити шлях Мексики: Україна може виграти через протистояння Європи і Китаю, - Іноземцев

Україна може "відтягнути" на себе частину європейських виробництв, які країни ЄС найближчим часом можуть почати виводити з Китаю. Таким чином країна стане другою Мексикою, куди США стали переміщувати фабрики після економічного конфлікту з Піднебесною. Про це в інтерв'ю "Гордону" заявив старший науковий співробітник Центру стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні Владислав Іноземцев, передають Патріоти України.

За його словами, США вкрай стурбовані тим, що дуже багато виробничих ланцюжків зациклені на Китай. В Америці намітився тренд – заокеанський бізнес виводять в Мексику. За півтора-два роки ця країна стане найбільшим постачальником товарів до Сполучених Штатів. Не менша залежність від Китаю є і у європейських компаній. Там існують заводи європейських автоконцернів, великий складальний майданчик компанії Airbus.

"Я думаю, що нинішні тренди змінять і цю ситуацію. Європейці змушені будуть думати про деякі інші локації для своїх виробництв, і в цій ситуації Україна могла б бути з її індустріальним потенціалом, з її кваліфікованою робочою силою. І робоча сила, і близькість до Європи, і Угода про асоціацію, і індустріальний потенціал – це все може зіграти на те, щоб Україна відтягнула на себе частину тих виробництв, які можуть виводитися з Китаю", – сказав Іноземцев. "Україна повинна стати європейською Мексикою. У тому плані, що вона повинна стати величезним індустріальним придатком Європи на сході і, таким чином, прискорити свій економічний розвиток", – підсумував експерт.

З архіву ПУ. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:30

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію". На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня 2019 року, допустили п...

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:05

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини. Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з'їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "...