"Повинен сидіти за гратами": Ветерани АТО пікетували маєток Медведчука (фото, відео)

13 вересня ветерани АТО / ООС зібралися біля столичного маєтку Віктора Медведчука, в якому нардеп відбуває призначений судом домашній арешт. Про це повідомляє агентство ASPI news, зазначають Патріоти України. Протестуючі підкреслили, що на восьмому році війни в країні досі існують антиукраїнські сили.

«Медведчук повинен сидіти за гратами. Ми також передаємо „привіт“ деяким депутатам Київради…» — зазначив ветеран АТО з позивним «Історик».

Ветеран Владислав Метельський (позивний «Метеля») розповів, що днями депутати Київради обмовили його в інтернеті. «Депутати Київради днями написали про мене неправду в інтернеті. Згадали відео 2016 року, на якому видно, що я збираю кошти на потреби воїнів АТО, зокрема ДУК «Правий сектор», — зазначив Метельський і додав, що у нього є копії чеків за все, що було куплено на ці гроші і потім відправлено на фронт.

Він зазначив, що захищав Україну в гарячих 2014−2015 роках. «Зараз проти ветеранів йде велика інформаційна війна. Кому вона вигідна? Звичайно, Путіну, Росії та проросійським колабораціоністами і сателітам в Україні…» — підкреслив Владислав Метельський.

Активісти пообіцяли влаштовувати подібні акції і перед Київрадою, і біля офісів всіх правоохоронних органів України та Києва, поки всі антиукраїнські сили не опиняться або за гратами, або за межами держави.

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...