Повинні стати першими: Зеленський звернувся до українців на честь Дня соборності (відео)

У середу, 22 січня, в Україні відзначають День соборності: президент Володимир Зеленський виступив з відеозверненням. Відповідне відео було опубліковано прес-службою Офісу президента, передають Патріоти України.

Зеленський привітав українців зі святом. Він нагадав про історію свята, про Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який був підписаний 22 січня 1919 року. За словами президента, українці повинні отримати досвід з уроків минулого і об'єднатися для того, щоб рухатися в майбутнє.

На думку Зеленського, об'єднатися українці можуть навколо цінностей свободи, демократії, поваги до закону і один до одного, які є "прийнятними для кожного куточка України". Українці, каже президент, повинні стати "прикладом для всього пострадянського простору", в справі захисту своїх прав.

"Дорогі українці! Щоб бути сильними, треба стати єдиними. Щоб стати єдиними, треба бути сильними. З Днем соборності України!", - заявив президент.

"Йде потужна боротьба": В ОК "Південь" розкрили, яка зараз ситуація на лівому березі Херсонської області

понеділок, 25 вересень 2023, 9:55

Військові РФ хотіли б збільшити свої резерви на захопленій частині Херсонської області, але не можуть цього зробити. Наразі їм необхідно посилити свої позиції на інших двох напрямках - Запорізькому та на сході, де скоординовані резерви, передають Патрі...

Час "хапати": Місцева влада різко збільшила закупівлі перед ухваленням закону, що забере у них "зайві" гроші на ЗСУ

понеділок, 25 вересень 2023, 9:52

Одразу після ухвалення Верховною Радою закону про вилучення військових податків з місцевих бюджетів у першому читанні, місцева влада різко збільшила об‘єми закупівель, передають Патріоти України. Як свідчать данні на платформі Прозорро, яскравим прикла...