Повинні стати першими: Зеленський звернувся до українців на честь Дня соборності (відео)

У середу, 22 січня, в Україні відзначають День соборності: президент Володимир Зеленський виступив з відеозверненням. Відповідне відео було опубліковано прес-службою Офісу президента, передають Патріоти України.

Зеленський привітав українців зі святом. Він нагадав про історію свята, про Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який був підписаний 22 січня 1919 року. За словами президента, українці повинні отримати досвід з уроків минулого і об'єднатися для того, щоб рухатися в майбутнє.

На думку Зеленського, об'єднатися українці можуть навколо цінностей свободи, демократії, поваги до закону і один до одного, які є "прийнятними для кожного куточка України". Українці, каже президент, повинні стати "прикладом для всього пострадянського простору", в справі захисту своїх прав.

"Дорогі українці! Щоб бути сильними, треба стати єдиними. Щоб стати єдиними, треба бути сильними. З Днем соборності України!", - заявив президент.

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...