"Позаздрить ще долі Януковича": Савченко пригрозила Зеленському особливо нерайдужним майбутнім

Екс-депутат Верховної Ради України Надія Савченко вважає, що високі ринкові ціни на газ можуть призвести до розвалу всієї системи ЖКГ в країні. Про це вона заявила в ефірі телеканалу «Перший Незалежний», передають Патріоти України.

За її словами, в Україні нібито вже цієї зими складеться катастрофічна ситуація: «Україна не зможе купувати газ за діючими ринковими цінами, незважаючи на всі клятви Зеленського про те, що для внутрішніх споживачів вартість блакитного палива підвищувати не будуть».
Вона уточнила, що в країні грошей на покриття різниці з ринковою ціною немає і порівняла ситуацію з капканом: «Тому необхідно розуміти, що це такий капкан, з якого ми вже не виліземо, і українці це зараз відчувають. І якщо Зеленський при цьому дійсно "запустить" закон, за яким українців будуть викидати за несплату комуналки з квартир, то він, напевно, позаздрить долі Януковича».

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...