Позбавлення Корбана громадянства України: У німецькому ЗМІ Зеленському дорікнули у використанні "популярної радянської практики"

Скандал із позбавленням голови штабу територіальної оборони Дніпра Геннадія Корбана громадянства України добрався до європейських ЗМІ. Деякі з них стверджують, що позбавлення громадянства може бути політичним інструментом Офісу президента. Зокрема, про це пише німецька газета Dresdner Neueste Nachrichten. 22 липня в газеті вийшла стаття із заголовком "Позбавлення громадянства як політичний інструмент? Критики президента Зеленського повідомляють про еміграцію", повідомляють Патріоти України.

"У розпал російської агресивної війни голова територіальної оборони у південно-східному українському місті Дніпро каже, що під час поїздки за кордон його позбавили громадянства.

Він досі перебуває на прикордонному пункті. Оскільки у нього конфіскували український паспорт, він не може повернутися до Польщі. Нещодавно Корбан привселюдно поскаржився на відсутність підтримки з боку Києва.

Офіс президента Володимира Зеленського від початку не коментував процес. Повідомляється, що 52-річний Корбан через контакти в США вимагав звільнення глави адміністрації президента Андрія Єрмака. Той, у свою чергу, вже давно звинувачується у надто тісних зв'язках із Росією", – йдеться у статті.

Також у матеріалі проводяться паралелі з часами Радянського Союзу, коли таким чином влада позбавлялася неугодних. "Експатріація під час поїздок за кордон була звичайною практикою за радянських часів. У колишній Радянській Республіці Україна попередник Зеленського Петро Порошенко також вдався до цього методу у боротьбі з політичними опонентами і позбавив громадянства екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі", – пишуть німецькі журналісти.

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...