Позбавлення Корбана громадянства України: У німецькому ЗМІ Зеленському дорікнули у використанні "популярної радянської практики"

Скандал із позбавленням голови штабу територіальної оборони Дніпра Геннадія Корбана громадянства України добрався до європейських ЗМІ. Деякі з них стверджують, що позбавлення громадянства може бути політичним інструментом Офісу президента. Зокрема, про це пише німецька газета Dresdner Neueste Nachrichten. 22 липня в газеті вийшла стаття із заголовком "Позбавлення громадянства як політичний інструмент? Критики президента Зеленського повідомляють про еміграцію", повідомляють Патріоти України.

"У розпал російської агресивної війни голова територіальної оборони у південно-східному українському місті Дніпро каже, що під час поїздки за кордон його позбавили громадянства.

Він досі перебуває на прикордонному пункті. Оскільки у нього конфіскували український паспорт, він не може повернутися до Польщі. Нещодавно Корбан привселюдно поскаржився на відсутність підтримки з боку Києва.

Офіс президента Володимира Зеленського від початку не коментував процес. Повідомляється, що 52-річний Корбан через контакти в США вимагав звільнення глави адміністрації президента Андрія Єрмака. Той, у свою чергу, вже давно звинувачується у надто тісних зв'язках із Росією", – йдеться у статті.

Також у матеріалі проводяться паралелі з часами Радянського Союзу, коли таким чином влада позбавлялася неугодних. "Експатріація під час поїздок за кордон була звичайною практикою за радянських часів. У колишній Радянській Республіці Україна попередник Зеленського Петро Порошенко також вдався до цього методу у боротьбі з політичними опонентами і позбавив громадянства екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі", – пишуть німецькі журналісти.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...