
Економія електроенергії стала одним із найактуальніших питань для українців. По-перше, пошкоджена енергосистема України може просто не витримати навантаження, і тоді відключення електрики триватиме тижнями, а то й більше. А по-друге, фінансовий стан багатьох українців не завжди дозволяє оплачувати нараховані кіловати. Отже, побутові прилади, які витрачають найбільшу кількість електрики, варто експлуатувати обмежено, передають Патріоти України.
Про "ненаситні" електроприлади розповів голова Київської ОВА Олексій Кулеба, представивши переконливу інфографіку.
"На інфографіці — найбільш енергоємні прилади та їхня приблизна кількість споживання електроенергії за годину. Мінімізуйте використання та не включайте їх одночасно. Також радимо вимикати ці електроприлади в піковий час навантаження на мережу: з 6:00 до 9:00 та з 17:00 до 23:00", - пише Олексій Кулеба.
Згідно з інфографікою, найбільш "нещадним" для вашого гаманця електроприладом може стати електроплита. Вона здатна споживати 3,5 кВт за годину. Після неї йдуть фен, електрочайник і праска. Вони також не помилують ваш сімейний бюджет. Кожен із цих приладів здатний споживати по 2,2 кВт на годину.
Трохи менше електроенергії витрачають пилосос та бойлер. Їхня потужність становить 2 кВт на годину. А ось посудомийна машина споживатиме майже вдвічі менше. Година роботи посудомийки здатна додати на циферблаті лічильника 1,05 кВт. Більш економними приладами є мікрохвильова піч, електрообігрівач та пральна машина. Їхня робота обійдеться в 0,7-0,8 кВт на годину.
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...