"Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України.

"У його гороскопі Сірчаний Місяць і Сатурн - в злісному Скорпіоні, що вказує на дуже злопам'ятну людину, яка не здатна забути чи вибачити навіть найменші образи. Крім того, така комбінація планет вказує на те, що це - людина-руйнівник: Чорний Місяць і Сатурн (символ влади) в Скорпіоні несуть руйнівну програму", - зазначив астролог.

Росс додав, що ця особливість є згубною для тієї людини, в гороскопі якої присутнє таке поєднання планет. "Людина нібито пожирає себе сама зсередини, що призводить до серйозних проблем зі здоров'ям. Через це Медведчук вже багато років бореться з небезпечною хворобою - раком. З огляду на, що планети несприятливо розташувалися в Скорпіоні, це вказує, що недуг, швидше за все, вразив систему виділення, чи то яєчка, чи то простату. Саме через недуги Медведчук став схожим на "чахлика невмерущого", - заявив астролог.

За його прогнозами, Віктор Медведчук не зможе прожити більше 5-10 років. "Це максимум, тому що у нього вражаюча ситуація - Плутон в сполученні з Сонцем в будинку передчасного відходу з життя", - зазначив Росс. Крім того, гороскоп Медведчука вказує на те, що ця людина непохитна, він завжди прагне домагатися своїх цілей і того, чого він хоче.

"Висхідний вузол місячної орбіти в Козерозі вказує на політика, який прагне весь час робити кар'єру. Але він приречений бути вкрай непопулярним у себе на батьківщині, в країні, де він живе з дитинства, оскільки заходячий вузол місячної орбіти знаходиться в зодіакальному знаку Рака. Тому до всього, що стосується України, він відноситься негативно. І хоча Медведчук невпинно буде слідувати своїм цілям, в нашій країні у нього це не буде особливо виходити", - вважає експерт.

Астролог також розповів, чим політик може бути небезпечний для України. "Перед Путіним у Медведчука великі зобов'язання, але при цьому він вкрай відданий російському президенту і всьому тому, що вони роблять разом. А вся ця діяльність однозначно не принесе Україні нічого, крім руйнування. Найбільша небезпека для нашої держави полягає в тому, що Медведчук цілком може зруйнувати Україну на дрібні частини, як мінімум він здатний роздрібнити її на західну, східну, південну і т.д. Той курс, яким він зараз йде - це руйнівний шлях для нашої країни", - резюмував він.

Джерело: Главред

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 29 травня

понеділок, 29 травень 2023, 8:20

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 29.05.23 орієнтовно становлять:

"Ми єсчо нє начіналі!": За поставки озброєння Україні посол РФ в Лондоні пригрозив Заходу ескалацією "небаченого рівня"

понеділок, 29 травень 2023, 8:16

Москва посилює риторику алкоголіка Медведєва сонмом брехунів з конюшні Сивого мерина. Посол РФ у Великобританії Андрій Келін заявив, що Росія "ще не починала діяти всерйоз" в Україні, а сподівання на перемогу України, за його словами - "велика помилка"...