Позначені "Z": До Білорусі з РФ перекинули ще кілька десятків одиниць військової техніки (фото)

До Білорусі із Росії прибув черговий ешелон із російською військовою технікою. На багатьох вантажівках є розпізнавальний символ "Z", інформують Патріоти України.

Як повідомляє моніторинговий сайт "Беларускі гаюн", в ешелоні прибуло близько 43-х одиниць КамАЗів та Уралів, БАЗ-6306, 5 бензовозів, 2 зенітні установки ЗУ-23-2, польові кухні та бочки для води.

Зазначається, що на одній із машин номера із 44-м регіоном РФ - це Західний військовий округ. Вчора, 5 січня, ешелон з цією технікою пройшов у напрямку Барановичів через Мінськ та Фаніполь. І за даними "Беларускі гаюн", прибув до Барановичів.

Фото: Беларускі Гаюн / ©

"Загине багато людей і без ядерного удару": Соловйов запропонував підірвати ще одну ГЕС в Україні

середа, 7 червень 2023, 19:43

Російський пропагандист Володимир Соловйов продовжує пропагувати терор та масові вбивства українців. Після того, як росіяни підірвати Каховську ГЕС, вони заявили, що треба підірвати ще і Київську ГЕС, бо тоді і "без ядерного удару загине багато людей"....

У Кобзона "особливий" гість! ЗСУ ліквідували сина ексдепутата Держдуми РФ під Бахмутом

середа, 7 червень 2023, 18:55

Українські захисники ліквідували у боях за Бахмут Саїда-Хусейна Ямадаєва, сина колишнього депутата Держдуми РФ Руслана Ямадаєва. Саїд-Хусейн Ямадаєв відбував термін в одній із російських в'язниць, але записався до лав ПВК "Вагнер" на початку 2023 року...