
Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков), який раніше був "міністром оборони ДНР", заявив, що на окупованому Донбасі зараз люди живуть гірше, ніж в Росії і у вільній Україні. Як сказав він в інтерв'ю Андрію Караулову, замість вітрини "русского мира" в "ДНР/ЛНР" дійсно виникла "така ось помийна яма", передають Патріоти України.
"Люди, які свого часу щиро стали за Росію, причому більшість стали безкорисливо, саме по них цей смітник найбільше і проїхався", – зазначив Гіркін. За його словами, інваліди "ополчення", що залишилися без рук і без ніг, отримують пенсію в 3,5 тис. рублів (1350 грн), за які "можна тільки спитися". "Це непростима ганьба для російської влади, це просто клеймо", – підкреслив терорист.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...