Позиція Туреччини щодо Криму дратує Кремль, - експерт

Москва намагається відтягнути Туреччину від НАТО, використати ускладнення, які виникли в Анкари з ЄС.

Росія з Туреччиною веде хитру політику. Те саме робить Анкара відносно Москви. У Росії дуже критично оцінили візит президента Зеленського до Туреччини. Про це розповів експерт "Майдану Закордонних Справ" Олег Белоколос, передають Патріоти України.

За його словами, Москва намагається відтягнути Туреччину від НАТО, використати ускладнення, які виникли в Анкари з ЄС. Зокрема, зауважує Белоколос, зараз ЄС проводить навколо Кіпру розвідувальні роботи щодо корисних копалин. І це нервує Анкару.

"Візит Зеленського до Туреччини росЗМІ оцінили дуже критично. У Росії не задоволені, що Туреччина розвиває з Україною військово-технічну співпрацю. Звичайно, позиція Туреччини по Криму дратує Кремль", – наголошує Олег Белоколос.

Експерт зауважує: у світі зараз дуже динамічна ситуація, і це треба враховувати Україні. Так само динамічно і хитро реагувати на зміни на міжнародній арені. Це один із головних інструментів зовнішньої політики. Приміром, розвивати військово-технічну співпрацю із Туреччиною, але на забувати про ускладнені стосунки Анкари і Вашингтону.

Джерело: 24 канал

І ще один потік "Газпрому": Болгарія починає будівництво газопроводу в обхід України

четвер, 19 вересень 2019, 8:40

Державний газовий оператор Болгарії підписав будівельний контракт на 1,1 млрд євро з групою під керівництвом Саудівської Аравії на будівництво відгалуження газопроводу Turk Stream – "Балканського потоку", повідомляють Патріоти України з посиланням на A...

Довгоочікуваний дзвінок з Вашингтону: США призначили дату зустрічі Зеленського з Трампом

четвер, 19 вересень 2019, 8:05

Віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час телефонної розмови з президентом України обговорили візит Володимира Зеленського в США наступного тижня. Про це йдеться у заяві Білого дому, зазначають Патріоти України. В рамках телефонної роз...