ППО, озброєння і 270 млн євро: Глава МЗС Швеції анонсував рекордний пакет допомоги для України


Швеція передасть Україні найбільший в історії двосторонніх відносин пакет допомоги, який обійдеться Стокгольму на 100 млн євро більше, ніж всі попередні. Про це заявив глава МЗС Швеції Тобіас Біллстрем під час брифінгу в Києві, передають Патріоти України.

"Ми привезли найбільший в історії наших відносин пакет допомоги - наземні системи ППО, боєприпаси, транспортні засоби, різне зимове обладнання та уніформу, панцирники і 270 млн євро. Це такий пакет", - сказав він.

Біллстрем додав, що "це на 100 млн більше, ніж всі попередні". "Це - прорив, зовсім інший ступінь підтримки", - сказав глава швецького МЗС. За словами Біллстрема, фінанси, які Швеція надає Україні, дозволять знайти більше потрібного їй на міжнародному ринку.

Нагадаємо, 28 листопада Київ відвідали міністри закордонних справ одразу семи європейських країн – Естонії, Фінляндії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Швеції. Це найбільший одночасний візит зарубіжних партнерів в Україну з початку російського вторгнення в лютому цього року.

У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

неділя, 5 лютий 2023, 9:40

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербув...

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали: