Прагне стерти з лиця Землі: Піонтковський пояснив, чи піде Путін великим наступом на Україну

Президент РФ Володимиру Путін буде завжди прагнути знищити українську державу. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

За його словами, каталізувати невдоволення російського глави може криза навколо його наполегливих планів щодо подальшої військової ескалації в Україні.

"У Путіна дуже особисте ставлення до України. До свого останнього подиху у владі, в житті він завжди буде прагнути знищити українську державу. Так він і не визнає існування українського народу. Він вважає, що "ми один народ" і що "українство" - це хвороба головного мозку і так далі. Ці думки завжди багато в чому розділяла і імперська політична еліта", - сказав політолог.

Він також зазначив, що існує велика ймовірність організації заворушки Путіним до осені. Всьому цьому сприяє падіння його рейтингу, економіки країни.

"У ситуації економічної катастрофи, коли ще не вилізли з епідеміологічної, в логіці самого Путіна влаштувати таку заворушку означатиме відвернути увагу від усіх проблем. Але він до кінця не розуміє, що реакція Заходу на цей раз буде іншою", - зазначив Піонтковський.

Дрібна помста ворога: У Криму знесли СТО, де відмовилися ремонтувати військовий автомобіль окупантів

субота, 13 серпень 2022, 20:59

В окупованому Криму росіяни знесли станцію технічного обслуговування, де відмовилися обслуговувати військовий автомобіль російських окупантів. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передають Патріоти України. Він ут...

"Спасибо и за это!": Російський пропагандист похвалився "святом" у окупованому Донецьку

субота, 13 серпень 2022, 20:52

Поки що Донецьк був під контролем України свята в ньому виглядали дещо інакше. Приїжджали зірки світової величини, проходили матчі Ліги Чемпіонів та Євро-2012. Ну а з приходом російського світу святом стала подача смердючої води із болота та роздача гу...