"Практично усі були в масках": Зеленський у Бахмуті влаштував спілкування з покупцями супермаркету (фото)

Президент подякував громадянам за "велику відповідальність і соціальну культуру Донеччини".

Президент Володимир Зеленський під час візиту в місто Бахмут Донецької області відвідав місцевий супермаркет, в якому зробив покупки і перевірив, як покупці носять маски, повідомляють Патріоти України.

"Купив кави і солодощів у Бахмуті Донецької області. У поїздках потрібно підзаряджатися. Особливо - посмішками наших щирих людей", - написав він на своїй сторінці в Facebook .

Глава держави зазначив, що місцеві жителі не нехтують засобами індивідуального захисту під час відвідування магазинів. "Місцеві жителі тут ходять у масках - без попереджень і нагадувань. Практично всі. Тому що всі прекрасно розуміють і бережуть себе. Знімали їх тільки, щоб сфотографуватися. А так всюди видно, що люди розуміють небезпеки, породжені коронавірусною пандемією", - підкреслив він. Президент подякував громадянам за "велику відповідальність і соціальну культуру Донеччини".


Хіти тижня. "Если хоть один засранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР" – журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...