
Президент Володимир Зеленський під час візиту в місто Бахмут Донецької області відвідав місцевий супермаркет, в якому зробив покупки і перевірив, як покупці носять маски, повідомляють Патріоти України.
"Купив кави і солодощів у Бахмуті Донецької області. У поїздках потрібно підзаряджатися. Особливо - посмішками наших щирих людей", - написав він на своїй сторінці в Facebook .
Глава держави зазначив, що місцеві жителі не нехтують засобами індивідуального захисту під час відвідування магазинів. "Місцеві жителі тут ходять у масках - без попереджень і нагадувань. Практично всі. Тому що всі прекрасно розуміють і бережуть себе. Знімали їх тільки, щоб сфотографуватися. А так всюди видно, що люди розуміють небезпеки, породжені коронавірусною пандемією", - підкреслив він. Президент подякував громадянам за "велику відповідальність і соціальну культуру Донеччини".


Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...