
Українські захисники вже надсилають відео з Лимана, де оточують російські збройні сили. На стелі міста вже видніється синьо-жовтий стяг. Так, десантники поділилися відео з-під Лиману. Сьогодні, 1 жовтня, вони підняли на в'їзді до міста синьо-жовтий стяг, передають Патріоти України.
На відео видно, що наступ на Лиман йде за планом. У кадрі можна побачити двох військових однієї з десантно-штурмових бригад. Вони наголосили, що нині – 1 жовтня. Після чого воїни почали кріпити до стели на в'їзді до Лимана український прапор.
Відео швидко облетіло мережу. Ним поділився і глава Офісу Президента Андрій Єрмак.
Ні для кого не новина, що коли мовиться про наступ, то у своєму телеграм-каналі Андрій Єрмак полюбляє публікувати загадкові "ребуси". За кілька годин до цього відео глава ОП опублікував звичайне фото, проте є один нюанс – це лимони у котлі. Навряд чи це глінтвейн – таким чином Єрмак натякнув, що операція йде за планом та лаконічно потролив російських пропагандистів.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...