"Працює фактор ракетного терору": Селезньов розповів, чого добиваєтья РФ масованими ударами по Україні

Військовий експерт Владислав Селезньов вважає, що країна-агресорка Росія вдається до ракетного терору, щоб Україна пішла на ультимативні вимоги Кремля, передають Патріоти України.

"Працює фактор ракетного терору. Росіяни намагаються в такий спосіб тиснути на українське суспільство, аби українці впливали на рішення влади. Росія хоче, аби Україна пристала на ультимативні вимоги з боку кремля", - зазначив Селезньов.

Військовий експерт додав, що обстрілюючи Вінницю, російські окупанти могли орієнтуватися на Будинок офіцерів.

"Росіяни могли орієнтуватися на Будинок офіцерів у Вінниці. Але ця установа тривалий час працює як кіноконцертна зала й не має жодного відношення до військової інфраструктури, окрім назви", - зауважив Владислав Селезньов.

Ні, це не "добровольці": Хто у Росії отримав найбільші гранти на "допомогу Донбасу"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:29

Російська православна церква і "письменник" Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на "допомогу Донбасу". Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин...

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...