"Працює на американську розвідку": Соловйов назвав головного "ворога "ДНР" та Росії (відео)

У Росії обурені заявами екс-командира НЗФ "ДНР" Ігоря Гіркіна про поразку армії РФ в Україні і навіть один з головних пропагандистів Росії Володимир Соловйов назвав Гіркіна "зрадником", який втік зі Слов'янська в 2014 році. Про це він повідомив в одному з випусків своєї передачі, передають Патріоти України.

Невдоволений Соловйов зазначає: "Бежал из Славянска в Донецк и на самом деле не имеет права называться Стрелковым. По его вине линия фронта приблизилась к окраинам Донецка. Что мешало ему занять оборону на середине хотя бы? К этому моменту ему было чем воевать. Он получил всю ту помощь, на которую рассчитывал… Он хотел разрушить кварталы Донецка, чтобы там, в руинах, было удобно воевать. Ты отдал гигантскую территорию, ты предал ребят… Вы воюете с Верховным главнокомандующим, вы воюете со страной (РФ — ред.)".

Також Соловйов висловив думку, що Гіркін працює на американську розвідку і він винен у розгромі армії РФ в Україні.

Доведеться тікати: Жданов відповів, скільки ще "протягнуть" російські війська в Херсоні

неділя, 14 серпень 2022, 8:56

ЗСУ не даватимуть можливості переправляти боєприпаси, паливо та їжу для російського угруповання військ з лівого на правий берег Дніпра в Херсонській області. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словам...

"Сюрприз" на день десантників: У Росії зламали телебачення і транслювали дані про втрати з кадрами знищеної техніки (відео) У Росії зламали телебачення і транслювали дані про втрати з кадрами знищеної техніки (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 8:48

У Росії невідомі зламали кабельне телебачення, показували знищену військову техніку окупантів та розповідали про втрати у війні проти України, передають Патріоти України. Зауважимо, що все це відбулося в День військово-повітряних сил Росії. Про це пові...